/upload/article/TO3tJOYnDusCyN3JXfN3.JPG /upload/article/TO3tJOYnDusCyN3JXfN3.JPG

Кому дістався Кубок Степана Дейнека?

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter

9 травня, у День Перемоги, на центральному стадіоні Петропавлівки відбулася фінальна гра змагання на Кубок Героя Другої світової війни Степана Дейнеки.

Гра на Кубок Степана Дейнека Юлія Ларченко

У вирішальному поєдинку зійшлися команди "Авангард" ( с. Олександропіль) та "Тріумф" (с.Українське).

Похмура погода не злякала вболівальників: трибуни й лави були зайняті. Окрім жителів селища, вболівати за своїх гравців приїхали їх односельці.

Відкрив спортивні змагання голова районної федерації з футболу Михайло Лазаренко.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих у Другій світовій війні. Гімн України пролунав перед початком гри , налаштувавши футболістів на спортивну боротьбу.

Уболівальники Юлія Ларченко

Дві найсильніші команди району були налаштовані на перемогу. Запекла боротьба точилася біля футбольних воріт. Але голкіпери обох команд були на висоті: їм вдавалося впіймати м’яч у найнебезпечніший момент біля самих воріт.

На воротах "Авангарду" стояв Владислав Донченко, а ворота "Тріумфу" Дмитро Грек. Трибуни вибухали щораз криками, коли м’яч так і не потрапляв у ворота. Поради доносилися із трибун, іноді – в лайливій формі. Як відомо, вболівальники на своїх місцях найкраще знають, як треба грати.

Перший тайм не приніс результату жодній з команд. Після перепочинку та декількох ковтків води гравці знову вийшли на поле.

У такому ж ритмі продовжувався й другий тайм. Бій за м’яч продовжувався то на одній, то на іншій стороні. І вже майже в кінці другого тайму захисники команди "Авангард" втратили пильність – і м’яч опинився в їх воротах. Гол забив капітан команди "Тріумф" Артем Вовк.

Решта хвилин до кінця гри пройшла без яскравих моментів.

Суперники потисли руки один одному Юлія Ларченко

Суперники потисли руки один одному. Головний суддя оголосив переможця: Кубок Степана Дейнеки виборола команда "Тріумф" з села Українське з рахунком 1:0.

Вручення Кубку Юлія Ларченко

Районні змагання з футболу на Кубок Героя Другої світової війни Степана Петровича Дейнеки відбуваються щорічно й приурочуються Дню Перемоги.

Юлія Ларченко

Герой Радянського Союзу Степан Дейнека народився в селі Хороше. Льотчик, капітан, воював з окупантами, нагороджений орденами та медалями й удостоєний найвищої нагороди – Зірки Героя та звання Героя Радянського Союзу. Загинув Степан Дейнека в повітряному бою в лютому 1943-го року.